IT DESTEK & BAKIM HİZMETLERİ
kamera,cctv,ipcam,ipkamera,ip kamera,bilgisayar,python,bilgi işlem,izmir,bilişim izmir,teknik servis izmir,bilgisayar,web sitesi.web tasarımı,server
kamera,cctv,ipcam,ipkamera,ip kamera,bilgisayar,python,bilgi işlem,izmir,bilişim izmir,teknik servis izmir,bilgisayar,web sitesi.web tasarımı,server
793
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-793,bridge-core-1.0.4,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

İşletmeniz için bilgi teknolojileri konusunda destek, danışmanlık ve servis sağlayan hizmet paketimizdir,

uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. İşletmenizin tüm bilgi işlem alt yapısının kurulumu,

sorunsuz olarak çalışması ve düzenlenmesini sağlamak amacıyla konusunda deneyimli ve

aldığı eğitimi sertifikalarla ispatlamış Sistem destek uzmanlarından ve sistem destek mühendislerinden,

7/24 esasına göre faydalanabileceğiniz servis tipidir. Bilgi teknolojileri konusundan istihdam sağlamak yerine

bu iş için outsource ile maliyetleri optimize etmek isteyen firmaların tercihidir.

Sunucu , kişisel bilgisayar iş istasyonu ve aktif network cihazlarını için sürekli ve kesintisiz desteği

uygun fiyatlarla alabilir,  Profesyonel personellerimize her daim ulaşabilirsiniz

 1. Telefonda Destek Hizmeti
  Sözleşmeli işletmelerden çağrı geldiğinde anda, çağrı merkezi derhal müşterinin talebini ve destek koşullarını inceler. Şayet telefonda çözülebilir bir durum söz konusu ise, sorun çözülerek, çağrı hizmeti sonlandırılmış olur. Talep telefonda karşılanamıyor ise, müşteriye destek koşulları çerçevesinde, yerinde destek hizmeti verilir.

Tüm çağrılarda, standart ve detaylı olarak aşağıdaki bilgilere yer verilir:

 • Müşteri bilgisi
 • Ürün bilgisi
 • Tarih bilgisi
 • Arıza bilgisi
 • Yapılan işlem
 1. Uzaktan Destek Hizmeti
  Sunucu veya ağ (network) sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek, internet üzerinden, uzaktan erişim (remote access) yoluyla sağlanır.
 2. Yerinde Destek Hizmeti
  Müşterilerin sorunlarına, sözleşme koşulları çerçevesinde, yerinde destek verilir. Sorun giderilerek, talep yerine getirilmiş olur.
 3. Periyodik Bakım Hizmeti
  Periyodik bakım hizmetini alan müşterilere, sözleşme kapsamındaki ürünler için, sözleşmede belirten aralıklarda genel bakım hizmeti verilir. Periyodik bakım sırasında cihazların kontrolleri yapılır, varsa arızalar giderilerek, fiziksel bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.
 4. Yedek Cihaz Bulundurma Hizmeti
  Yedek cihaz bulundurma hizmetini alan müşterilerde, arıza meydana gelmesi durumunda, müşterinin mevcut işini aksatmadan, yedek cihaz ile değişim yapılır. Bu hizmet kapsamında temin edilen cihazın, yerinde kurulumu yapılarak devreye alınır.
 5. Destek Uzmanı Bulundurma Hizmeti
  Destek uzmanı bulundurma hizmetini alan müşterilere, firmamız tarafından destek uzmanları tayin edilir. Bu uzmanlar sürekli müşterilerimizin yanında olup, sorunlara ilk müdahalede bulunur. Oluşan problemlerin çözümü mümkün ise sorun giderilir, değilse firmamızla gerekli koordinasyonu sağlanarak çözülme ulaşılır.

copyright © 2019 – proudly built with PYTHON CORP.